Informace o nás

Středočeská country skupina FORBES je složena ze dvou větví – východní a západní. Východní větev (Říčany a Kunice) je reprezentována banjistou, steelkytaristou a baskytaristou a západní větev (Beroun, Zdice) pak kytaristou a bubeníkem. Je to uskupení pěti hudbymilovných chlapíků vesměs veselé mysli.

Působíme na hudební scéně devět let a hrajeme na festivalech, country bálech a country tanečních. Vystupujeme také na soukromých akcích, jako jsou svatby, oslavy narozenin, firemní večírky, ochutnávky vín a další.

Hrajeme vlastní tvorbu, zahraniční country hity s českými texty a country z domácí produkce. V našem repertoáru najdou posluchači například písničky Michala Tučného, Greenhorns, White Stars, Pavla Bobka, Plavců a řady dalších interpretů. Občas si „odskočíme“ do jiného žánru a skladby si pak přizpůsobíme k obrazu svému opět ve stylu country.

Jsme připraveni potěšit muzikou ty, kteří by rádi uspořádali taneční zábavu, svatební či rozvodovou veselici, nejrůznější druhy oslav a samozřejmě vám zahrajeme i na vašem firemním večírku.
Všechny věci kolem našeho hraní pro vás, jakož i případné dotazy, lze pořešit jak prostřednictvím e-mailu, tak na zde uvedených telefonních kontaktech.
Přejeme vám příjemný den a těšíme se na vás

Váš FORBES

 

Jarda Šperl - bicí

Martin Rais - banjo

Martina Čechová - zpěv

Pavel Marek - baskytara

Petr "Michi" Michal - kytara, zpěv

Petr "Pól" Porsch - steelkytara, zpěv

..... jako host je s námi, za dobré konstelace nebeských těles, vidět a slyšet

Petr "Froi" Vomáčka - housle zpěv

Jarda Toms - dobro, zpěv

Martin "Čudla" Lev - kytara, zpěv

Radek Arnošt - baskytara, zpěv

..... a v případě, že je náš kmenový bubeník detašován na jiných aktivitách,

tak si s námi někdy zahrají na bicí

Jirka Černý, Jendys Ježek nebo Ota Žák

V případě, že nemůže ani jeden bubeník, hrajeme bez bicích nebo v krajním případě povoláme do služeb umělou inteligenci. :-)